Rewolucja w zakupach spożywczych

14-01-2015 | Marketing

Popcart to serwis, który po prowadzeniu do niego przepisu na konkretne danie sam ustala listę zakupów i realizuje zamówienie.

Popcart to rewolucyjny pomysł na dostarczanie produktów spożywczych. Wystarczy tylko wprowadzić do systemu przepis na konkretne danie by po niedługim czasie cieszyć się wszystkimi produktami potrzebnymi do jego przyrządzenia.

Raj dla leniwych

Plugin jest tak naprawdę tylko malutką zbitką kodu, którą dodaje się do wyszukiwarki znajdującej się w przeglądarce internetowej. Kiedy użytkonik wprowadzi przepis na danie, system automatycznie wyodrębni z niego potrzebne produkty spożywcze i dostarczy je pod drzwi internauty. Popcart przed realizacją zamówienia informuje oczywiście o tym, co znalazło się w koszyku zakupów i jaki będzie ich koszt. Użytkownik musi tylko zatwierdzić operację i dokonać transakcji.

Ogrom możliwości za darmo

Bookmaklet jest darmowym narzędziem i działa we wszystkich miejscach objętych usługą FreshDirect. Niestety, w Polsce nie ma do niej dostępu. Patrząc jednak na szybko rosnącą popularność projektu z cała pewnością przekroczy on niedługo granice Stanów Zjednoczonych.

Na podstawie: www.getpopcart.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »