Portfolio – klienci, doświadczenia, warsztaty, szkolenia

Kompetencje i doświadczenie digitalowe od 1998 roku

Referencje – wybrane opinie i rekomendacje:

Logo Coty

„Chciałabym podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm Artura, który był w stanie sprostać wszystkim stawianym przez nas zadaniom. Artur wykazuje się świetnym zrozumieniem rynku i potrafi to w bardzo dostępny sposób przekazać przestawiając swoje rekomendacje. W każdej sytuacji mogę liczyć na fachowe konsultacje i porady dotyczące obszaru e-marketingu.

Agnieszka Majewska, Dyrektor Marketingu COTY na Europę Środkowo-Wschodnią, Członek Zarządu Coty Polska

 

ING Fundusze Inwestycyjne

Zlecone zadania realizowane są profesjonalnie i z dbałością o szczegóły, a rekomendacje i analizy okazują się być trafne. Dzięki współpracy z eCode naszej firmie udało się osiągnąć ponadprzeciętne wyniki zarówno jednostkowych wskaźników (CR, CTR) jak i internetowej dystrybucji funduszy inwestycyjnych oraz IKE nawet o kilkadziesiąt procent.

Marcin Iwuć, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji, ING Fundusze Inwestycyjne

 

Immochan Auchan Polska logo„W ramach dotychczasowej współpracy realizowaliśmy warsztaty szkoleniowe na temat m.in.: kampanii reklamowych w internecie, komunikacji z wykorzystaniem e-mail marketingu oraz Google Analytics i AdWords. Wysoko ceniąc kompetencje i profesjonalizm trenera rekomendujemy osobę Artura Maciorowskiego”.

Aleksandra Dubrawska, Dyrektor Eksploatacji, Auchan Polska (Immochan)

Bank DNB logo„Powierzone prace wykonywane są zawsze z dbałością i kreatywnością. Na szczególną uwagę zasługują otwartość, pomysłowość oraz umiejętność zarządzania projektami i doskonała współpraca z pozostałymi uczestnikami projektu zarówno wewnątrz Banku, jak też podmiotami współpracującymi (agencje interaktywne, dom mediowy, dostawcy IT). Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Arturem Maciorowskim, którego oceniamy jako kompetentnego, w pełni przygotowanego do kompleksowych działań w zakresie koordynacji i zarządzania projektami online”.
Robert Szymański, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej, Bank DnB NORD (DNB)

 

Infor logoOd kilku lat cyklicznie organizujemy szkolenia i warsztaty dla członków Zarządu Holdingu INFOR PL, a także pracowników poszczególnych spółek. Rekomendujemy p. Artura Maciorowskiego jako profesjonalnego trenera i konsultanta w obszarze e-biznes i marketingu interaktywnego.”

Izabela Geras, Specjalista ds. szkoleń INFOR PL S.A.

 

Ponad 18 lat doświadczeń na rynku digitalowym:

Artur Maciorowski Keynote

 

  • > 10.000 przeszkolonych specjalistów, menedżerów i członków zarządów
  • kilkaset projektów edukacyjnych – otwartych i zamkniętych
  • uczestnictwo w kilkudziesięciu projektach doradczych – od strategii internetowych po outsourcing Project Management
  • kilkanaście rekrutacji na stanowiska digitalowe
  • kilka publikacji książkowych
  • od 6 lat redaktor prowadzący „Online Marketing Magazyn”
  • trener IAB DIMAQ, CIM Questus
  • niezależny ekspert i konsultant

W ciągu ponad 13 lat praktyki szkoleniowej miał okazję prowadzić warsztaty dla blisko 10000 specjalistów i menedżerów z takich firm jak: Telekomunikacja Polska, Polska Telefonia Cyfrowa, BZ WBK, Bank DnB Nord, PZU, Alior Bank, Axa, Commercial Union, Inteligo, Allianz, ZF Polpharma, Bertelsman Media, Hewlett-Packard Polska, Premium Club, Gadu Gadu, Sony Poland, Deutsche Lufthansa, Mercedes-Benz Polska i wielu innych.

 

Partnerzy

W ramach projektów edukacyjno-doradczych stale współpracujemy z największymi firmami szkoleniowymi zajmującymi się tematyką e-marketingu, znanymi agencjami interaktywnymi, Public Relations i content marketing jako podwykonawcy w projektach internetowych, a także z partnerami wydawniczymi.