Urlop ze sztuką

09-12-2014 | Konsument

Art Lovers Dream Trip to wycieczka zakładająca odwiedzenie miejsc znanych powszechnie z najpiękniejszych dzieł sztuki.

Niektórzy zapewne pamiętają akcję, jaką przeprowadził portal VeryFirstTo. We współpracy z firmą A2B Bikes zorganizowali dwójce ludzi wycieczkę po 12 miastach świata. Obecnie serwis powracać do pomysłu The Art Lovers Dream Trip, zakładającego odwiedzenie miejsc, które zostały uwiecznione w światowej sztuce.

Gratka dla koneserów

W połączeniu z firmą Babooshka Boo zostanie zorganizowana trwająca miesiąc wycieczka, podczas której uczestnicy zwiedzą 12 miast, w których artyści tacy jak Monet czy Hokusai spędzali czas i szukali inspiracji. Miejsca, które zwiedzą szczęśliwcy to min. Garrowby Hill w Yorkshire, gdzie rezydował David Hockney, Kościół w Cassone, w którym malował Gustav Klimt podczas wakacji ze swoją kochanką Emilie Kloge oraz wiele innych znanych z najpiękniejszych obrazów miejsc. O kolejności zwiedzania decydują uczestniczy wyjazdu. Szczęśliwcy dostaną również sześć szalików luksusowej marki Babooshka Boo o wartości od 100 do 250 GBP.

The Art Lovers Dream zapewnia unikatową możliwość zwiedzenia miejsc znanych tylko z największych dzieła światowego malarstwa. Jest to szansa, którą powinien wykorzystać każdy miłośnik sztuki. Co prawda koszty wyjazdu nie są małe, ale walory estetyczne z cała pewnością rekompensują wydane pieniądze.

Na podstawie: www.veryfirstto.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »