Kurtka z regulacja ciepła

10-02-2015 | IDEA

Firma NuDown stworzyła kurtkę, która dzięki zastosowaniu komór powietrza może być dogrzana ciepłym powietrzem lub w razie potrzeby ochłodzona.

Jak powszechnie wiadomo świat przeżywa teraz nową rewolucję technologiczną. Mamy już drukarki 3D, przenośne laboratoria diagnostyczne i kremy dostosowane do DNA użytkownika. Coraz więcej branż inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania i nie może być inaczej z branżą odzieżową. Firma NuDown zaprezentowała niedawno swój nowy wynalazek, czyli kurtę, która sama się dociepla lub ochładza.

Główny bohater – Argon

Kluczem do sukcesu jest zastosowanie w kurtce specjalnych komór powietrza wypełnionych Argonem. Dzięki zastosowaniu gazu możliwe jest przechwytywanie ciepła ludzkiego ciała, co przydaje się w razie potrzeby dogrzania użytkownika. W przeciwieństwie do ubrań wykonanych z materiałów zwierzęcych NuDown nie traci swoich właściwości pod wpływem wody.

NuDown to idealne wyjście nie tylko dla osób, które potrzebują dodatkowego docieplenia. Kurtka posiada również funkcje wypuszczenia Argonu, dzięki czemu użytkownik poczuje miły chłód. Atutem kurtki jest również jej mała waga oraz wytrzymałość. Z cała pewnością sprawdzi się w cięższych niż miejskie warunkach.

Do wyboru do koloru

Jesienna kolekcja NuDown obejmuje sześć produktów – trzy dla kobiet i trzy dla mężczyzn. Ubrania damskie dostępne będą w dziewięciu wariantach kolorystycznych, zaś męskie w siedmiu. Ceny odzieży wahają się pomiędzy 400 a 600 USD. W skład zestawu wchodzą trzy pojemniki z Argonem, które za 20 USD mogą być w każdej chwili napełnione.

Na podstawie: www.nudown.com

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »