Prywatny domowy expert

09-02-2015 | IDEA

Fountain to aplikacja, która łączy użytkowników z ekspertami doradzającymi w sprawach domu oraz ogrodu.

Modernizacje w domu i ogrodzie to coś, co czeka każdego posiadacza własnego kąta. Niestety, nie każdy jest urodzoną złota rączką i czasami może okazać się, że na drodze ogrodnika-amatora pojawi się problem nie do rozwiązania. Wtedy zazwyczaj pierwsze kroki kieruje on do komputera i szuka pomysłu buszując w Internecie. Wadą takiego podejścia jest fakt, że w Internecie jest publikowanych mnóstwo bzdur, które mogą bardziej zaszkodzić aniżeli pomóc w rozwiązaniu problemu. Jak więc uzyskać fachową pomoc? Z odpowiedzią przyszła aplikacja Fountain, która umożliwia kontakt z ekspertami chętnymi do pomocy i znającymi odpowiedź na niemal każde pytanie z zakresu domowych prac.

Odpowiedź na każde pytanie

Aplikacja działa na zasadzie video chatu. Oznacza to, że użytkownik łączy się z konkretnym ekspertem wybierając wcześniej kategorię swojego problemu. Dzięki temu, zawsze zostaje połączony z kompetentną osoba. W razie potrzeby do eksperta można wysłać zdjęcie, wiadomość tekstową, czy chociażby filmik.

Póki co Fountain jest w fazie beta. Docelowo zadanie jednego pytania ma kosztować 5 USD. W zamian użytkownik będzie uprawniony do rozmowy trwającej od 15 do 20 minut. Przedłużenie tego czasu to koszt kolejnych 5 USD.

Na podstawie: www.fountain.com

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »