Sklep internetowy w 48 sekund

06-02-2015 | IDEA

Nowa platforma Sharetribe pozwala użytkownikom na stworzenie sklepu internetowego w 48 sekund bez jakiegokolwiek programowania.

Pomysł na serwisy aukcyjne i wygodne sklepy internetowe nie jest niczym nowym. Mamy przecież już wiele znanych marek takich jak Allegro, Ebay, Amazon itp. Ludzie bardzo chętnie korzystają z e-sklepów, a jeszcze chętniej sprzedają swoje produkty w tego typu serwisach. Są również tacy, którzy postanawiają otworzyć swój własny sklep, ale na przeszkodzie staje im brak umiejętności programistycznych. Na całe szczęście pojawiło się nowe narzędzie Sharetribe, dzięki któremu każdy może stworzyć sklep internetowy w 48 sekund nie znając nawet podstaw programowania. Stworzona platforma może być potem dostosowywana przez początkującego handlowca.

Duże możliwości

Sharetribe posiada wiele możliwości. Potrafi stworzyć sklep z wizualną wyszukiwarką, kategoryzacją produktów, filtrami wyszukiwania i funkcją zakładania kont. Każdy sklep można również zintegrować z portalami społecznościowymi.

Sharetribe ma szansę stać się czymś wielkim ze względu na to, że omija wiele kroków, które dotychczas nie pozwalały młodym przedsiębiorcom założyć swojego e-sklepu. Pakiet startowy kosztuje 39 USD na miesiąc.

Na podstawie: www.sharetribe.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »