Piwo, które podnosi kreatywność

20-01-2015 | IDEA

Na rynek właśnie trafiło piwo, które podobno podnosi zdolności twórcze osoby, która je pije. Oczywiście, jeżeli robi to w granicach rozsądku.

Ogólny pogląd mówi, że piwo jest szkodliwe dla zdrowia. Szczególnie pite w nadmiarze. Ten złocisty trunek jest wysokokaloryczny, powoduje uszkodzenia wątroby i bardzo często jest powodem podejmowania złych życiowych decyzji. Były już wynalazki takie jak piwo bogate w wartości odżywcze a teraz przyszedł czas na napój, po którym ludzie stają się bardziej twórczy i mogą osiągać szczyty swojej kreatywności.

Magiczny wzór

Dzięki specjalnym wyliczeniom naukowcom udało obliczyć się, w którym momencie podczas picia piwa ludzki umysł pracuje na najwyższych obrotach i jest zdolny do wykonywania najbardziej kreatywnych działań. Firma The Problem Solver wykorzystując te wyliczenia stworzyła trunek, który wypity w odpowiedniej ilości pomaga zwiększyć możliwości mózgu. Na każdej butelce jest informacja zawierająca skalę, dzięki której na podstawie wagi można dostosować ilość wypitego alkoholu do oczekiwanych efektów. Dla przykładu osoba ważąca 60 kg może wypić pół butelki, zaś waga 85 kg uprawnia do spożycia pół litra napoju Do piwa dołączony jest specjalny miernik, który informuje w momencie, gdy pijący zbliża się do swojego limitu i daje znak, kiedy przestać pić..
Oczywiście Ci, którzy postanowią zignorować komunikat o zakończeniu picia mogą liczyć się z tym, że ich kreatywność zamiast wzrosnąć może gwałtownie opaść. Wraz z wprowadzeniem piwa na rynek wznowiona została dyskusja na temat tego czy pożywienie może pomagać ludziom w rozwiazywaniu problemów.

Na podstawie: www.problemsolverbeer.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zobacz także

« »