Sprzedaż bez języka

10-12-2016 | IDEA

Anou to system, który pozwala marokańskim rzemieślnikom swobodną sprzedaż swoich towarów na całym świecie bez konieczności porozumiewania się.

Problemem krajów rozwijających się jest to, że osoby produkujące dobra świata zachodniego zarabiają bardzo mało za swoją pracę.

Wielkie firmy pośredniczące handel pomiędzy bogatymi gospodarkami a tymi, które są na dorobku zabierają większość pieniędzy wypracowanych przez ubogą ludność. Dotychczas nikt nie wymyślił lub nie chciał wymyślić rozwiązania tego problemu.

Z pomocą przyszła specjalna platforma Anou, która umożliwia marokańskich rzemieślnikom uniezależnić się od wielkich koncernów i sprzedawać swoje produkty bezpośrednio do zachodnich konsumentów.

Prostota i funkcjonalność

Platforma jest tak skonstruowana, aby jak najłatwiej można było za jej pośrednictwem sprzedawać przeróżne towary. Wystarczy tylko zrobić zdjęcie produktu, wprowadzić krótki opis oraz cenę.

Aby korzystać z Anou potrzebny jest dostęp do Internetu. W Maroko możliwe to jest w kawiarenkach internetowych lub za pomocą sieci 2G i 3G.

Platforma oprócz oczywistych zalet, które dają możliwość niewykształconym artystom zarabiania na swojej pracy pomaga im również w rozwoju.

Dzięki umiejętnościom biznesowym, które zdobędą poprzez korzystanie z Anou staną się bardziej świadomi swojej wartości rynkowej i być może rozwiną swoje małe firmy.

Na podstawie: www.theanou.com

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »