Podróże bez bagażu

28-11-2014 | Konsument

Singapurska linia lotnicza Packanda przygotowała dla podróżnych, którzy często latają, specjalne loty tylko z paszportem. Oferta zakłada również przechowalnie odzieży, która będzie dowożona za każdym razem, gdy podróżny pojawi się w mieście.

Pakowanie się przed lotem jest bardzo stresujące szczególnie dla tych, którym trudno jest dostosować się do limitu wagowego przewidzianego dla bagażu. Niektóre linie lotnicze doszły już do takich absurdów jak wliczanie do masy bagażu również ciężaru jego właściciela. Z całkowicie innym pomysłem wyszła Singapurska firma Packanda, która umożliwiła swoim pasażerom podróż tylko z paszportem oraz magazyn do przechowywania odzieży. Jest to usługa skierowana do osób, które bardzo często podróżują w to samo miejsce.

Wygoda przede wszystkim

Podróżny, który wie, że w najbliższym czasie będzie kilka razy w tym samym mieście zostawia w hotelu do 20 rzeczy, które są przewożone do specjalnego magazynu odzieży, gdzie czekają na kolejną wizytę swojego właściciela. Przy planowaniu następnego lotu pasażer za pomocą aplikacji może powiadomić hotel, że będzie potrzebować swoich rzeczy. Zostaną mu one dostarczone prosto do pokoju o określonej godzinie. Usługa nie jest zarezerwowana tylko dla odzieży. W magazynie można przechowywać również kosmetyki oraz inne drobne rzeczy przydatne w podróży.

Usługa obecnie jest dostępna tylko dla osób odwiedzających Singapur i kosztuje 99 USD za podróż. Warto wspomnieć o tym, że pierwsze dwa razy korzystania z magazynu są darmowe.

Na podstawie: www.packnada.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »