Subskrybenci lepiej pachną

18-11-2014 | Marketing

Scent Trunk to serwis, który oferuje swoim subskrybentom darmowe próbki perfum dobierane na podstawie ich indywidualnego gustu.

Dobra woda kolońska zazwyczaj nie jest tanim produktem i bardzo ciężko ją wybrać na podstawie psiknięcia na papierek lakmusowy znajdujący się w drogerii. Na całe szczęście właśnie na rynku zadebiutował projekt Scent Trunk, którego subskrybenci otrzymują, co miesiąc trzy próbki perfum dobranych na podstawie tego, w jaki sposób oceniali za pośrednictwem serwisu poszczególne zapachy.

Łatwa rejestracja

Członkowie zaczynają swoją przygodę ze Scent Trunk od wypełnienia krótkiej ankiety, w której muszą podać informacje o sobie oraz o tym, jakich perfum aktualnie używają. Korzystając z tych danych system tworzy spersonalizowany profil użytkownika. Co miesiąc każdy z członków otrzymuje trzy próbki zapachów proponowanych przez Scent Trunk. Użytkownik ocenia potem poszczególne zapachy i jego profil zostaje zaktualizowany, dzięki czemu w następnym miesiącu przesłane do niego zostaną perfumy bardziej odpowiadające jego gustowi. Jeżeli któryś zapach szczególnie spodoba się użytkownikowi Scent Trunk oferuje różnego rodzaju zniżki na pełne opakowania.

Póki co Scent Trunk współpracuje z ponad 15 markami takimi jak Cognoscenti, Ilum Dean czy Demeter. Miesięczna subskrypcja kosztuje 15 USD, co przy obecnym kursie daje około 51 złotych.

Na podstawie: www.scenttrunk.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »