Aplikacja pożyczkowa

16-10-2016 | IDEA

Vouch to aplikacja oferująca swoim klientom lepsze warunki pożyczkowe dzięki popularnej ostatnio metodzie crowdsourcingu.

Popularność w mediach społecznościowych rzadko kiedy przekłada się na korzyści w życiu realnym. Były już co prawda projekty typu Hotelied, które oferowały najpopularniejszym w sieci użytkownikom zniżki i kupony rabatowe, ale nikt nigdy nie wykorzystał tego pomysłu do poważniejszych spraw.

Na szczęście z pomocą przyszła aplikacja Vouch, która pomaga potencjalnym pożyczkobiorcom w uzyskaniu kredytu. Warunkiem jest ich rekomendacja przez rodzinę i znajomych.

Zrzutka na kredyt

Vouch to projekt, dzięki któremu każdy, kto potrzebuje pożyczki może ją uzyskać, jeżeli ludzie z jego najbliższego otoczenia wystawią mu dobrą ocenę.

Dzięki takim rekomendacjom szanse na uzyskanie kredytu znacznie wzrastają i uwiarygadniają potencjalnego pożyczkobiorcę. Aplikacja tworzy sieć osób ręczących małymi kwotami wiarygodność człowieka starającego się o kredyt.

Poręczenia mogą wynosić od 25USD. Im „większe” zabezpieczenie tym większa szansa na otrzymanie pieniędzy. Osoby rekomendujące ponoszą koszty swoich poręczeń tylko, w przypadku gdy kredytobiorca nie będzie spłacać zaciągniętych zobowiązań.

Czym szybciej tym lepiej

Vouch oferuje kredyty ratalne w wysokości od 500 do 7,500 USD ze stopami oprocentowania rzędu 5%-30%. Wysokość pożyczki zależna jest od ilości rekomendacji zarejestrowanych w aplikacji oraz tego jak wysokie jest poręczenie.

Istotne jest również to, jak szybko pożyczkobiorcy udało się zebrać pozytywne opinie.

Aplikacja przenosi popularne chwilówki na zupełnie nowy i dotychczas niespotykany poziom, który może w niedługim czasie stać się chętnie wykorzystywaną przez firmy pożyczkowe metodą prowadzenia biznesu.

Na podstawie: www.vouch.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »