E-charytatywność

03-02-2015 | IDEA

SnapDonate to narzędzie, które pozwala wesprzeć organizacje charytatywną tylko poprzez zeskanowanie jej logotypu.

Jak powszechnie wiadomo charytatywność to coś, co sprawia, że ludzie czują się dużo lepiej i mają satysfakcję z tego, że mogą komuś pomóc. Niestety, tradycyjne metody zbiórek są niewygodne, a wolontariusze bardzo często denerwują swoją nachalnością. Rozwiązaniem tego problemu jest narzędzie SnapDonate, które pozwala wesprzeć organizacje charytatywną tylko poprzez zeskanowanie jej logotypu gdziekolwiek się on znajduje.

Ogromna baza

Aplikacja korzysta z bazy logotypów ponad 13 000 organizacji z Wielkiej Brytanii, dzięki czemu nie ma obaw, że system nie rozpozna konkretnego obrazka. Wystarczy tylko zeskanować logotyp i zatwierdzić, by wysłać na podane konto od 2 do 50 GBP.

Działa bez Internetu

Aplikacja działa również w trybie offline. Użytkownik może zeskanować logotyp nie mając dostępu do sieci. Po wejściu w tryb online pieniądze zostaną przelane automatycznie. Snapdonate w swojej bazie ma również organizacje działające w wielu krajach, ale ważne jest, aby pamiętać, że każda wpłata wyląduje na koncie brytyjskiego oddziału. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem iOS i Android.

 

Na podstawie: www.snapdonate.org

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »