Ekspresowe malowanie ścian

30-12-2014 | IDEA

Paintzen to usługa, która pozwala właścicielom domów na zlecenie malowania wnętrz poprzez wypełnienie krótkiej ankiety.

Dekoracja nowego domu to coś, co przysparza ludziom wiele problemów. Zazwyczaj jest stresująca i bardzo kosztowna. Były już aplikacje takie jak iPatch, które cyfrowo pomagały właścicielom domów zdecydować, jaki kolor ścian powinni wybrać. Mimo wszystko w dalszym ciągu nie spełniała ona wszystkich wymagań klientów.

Szybko, tanio i solidnie

Z pomocą przyszedł Paintzen, czyli usługa pozwalająca na wynajęcie taniej i sprawdzonej ekipy malarskiej tylko poprzez wypełnienie krótkiej ankiety.

Działająca w Nowym Jorku i San Francisco firma skróciła maksymalnie proces zamówienia wymagając od zleceniodawcy tylko najważniejszych informacji na temat przestrzeni do pomalowania. Użytkownik podaje adres, liczbę pokoi i swoje uwagi. Klient może również zasugerować, jaki kolor ścian chce lub skorzystać z porady profesjonalisty.

Firma korzysta tylko z usług fachowców o nieposzlakowanej opinii i dużym doświadczeniu w swoim fachu. Po każdym malowaniu sprzątają oni po sobie i zostawiają dom w takim stanie, w jakim go zastali.

Firma pobiera zryczałtowana opłatę za każdy pokój, dzięki czemu koszty usługi nie są wysokie, a właściciel domu nigdy nie jest zaskoczony rachunkiem.

Wtórnie, ale ciekawie

Paintzen nie jest niczym nowym. Podobne pomysły już funkcjonują. Jedyną przewagą firmy jest skrócenie procesu zamówienia do kilku kroków, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas.

Na podstawie: www.paintzen.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »