Kosmetyki z analizą DNA

11-12-2014 | IDEA

Brytyjska firma Geneu wprowadziła na rynek nową serię produktów U+, która wykorzystuje wykonaną w sklepie analizie kodu DNA klienta.

Jeżeli chodzi o kosmetyki spowalniające efekty starzenia to ich efekty są bardzo indywidualne. Jeden użytkownik jest zachwycony działaniem i zauważa widoczne wygładzenie zmarszczek, za to drugi mówi, że na niego nic nie działa. Jest to spowodowane tym, że każdy człowiek jest inny. Najnowszym pomysł firmy Geneu to seria produktów U+, których skład dostosowany jest do wyników analizy DNA przeprowadzonej na każdym kliencie.

Mikrochip z wielkimi możliwościami

Geneu stworzyło mikrochip, który dokonuje szybkiej analizy ludzkiego DNA i w ciągu kilku minut podaje informacje o tym, czego potrzebuje dany klient. Dzięki temu oferta jest spersonalizowana a efekty gwarantowane. Tego typu rozwiązanie może być rewolucją w tworzeniu kosmetyków. Może niedługo dojdzie do tego, że każdy będzie mógł kupić kosmetyki, które będą stworzone specjalnie pod indywidualne potrzeby.

Usługa obecnie kosztuje 600 GBP, czyli prawie 1160 złotych. Nie jest to niska cena, ale w zamian klienci otrzymują coś, co jest stworzone specjalnie „pod ich” kod genetyczny

Na podstawie www.geneu.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »