Mobilna przebieralnia, która wygląda jak sukienka

28-10-2014 | IDEA

Projekt Undress to mobilna przebieralnia pomocna w zachowaniu komfortu, podczas zmiany stroju w miejscach publicznych.

Kobiety przez cały rok ciężko pracują na to, by w lato mogły pokazać się na plaży w kostiumie kąpielowym i czuć się w nim pewnie. Jedne chodzą na siłownię, drugie biegają, jeszcze inne zamęczają się wymyślnymi dietami. Sposobów na zachowanie ładnego ciała jest wiele. Niestety, problemem, który martwi większość Pań jest sytuacja, gdy będąc na plaży muszą zmienić strój na bikini. Zazwyczaj podczas takiego zabiegu niechcący zaświecą kawałkiem ciała, który nie powinien zostać odsłonięty. Na szczęście z pomocą przyszedł projekt Undress, czyli przenośna przebieralnia.

Wielofunkcyjna sukienka

Z zewnątrz Undress wygląda jak zwyczajna sukienka, ale to, co najważniejsze kryje się wewnątrz wynalazku. Undress posiada szereg funkcji, dzięki którym pozwala na zmianę ubrań, a nawet bielizny bez narażania się na publiczne obnażenie. Najważniejszą z nich jest możliwość rozwinięcia wewnętrznej długiej sukni, która okrywa całe nogi. Posiada ona dwie kieszenie, dzięki którym możliwe jest dostosowanie nowego stroju i poprawienie tego jak leży. Górna część Undress jest zaprojektowana tak, aby można było w łatwy sposób poprawić ułożenie stanika lub topu.

Ogrom zastosowań

Projekt Undress ma zastosowanie w wielu sytuacjach, w których zachodzi potrzeba zmiany stroju. Przydaje się podczas pobytu na plaży lub konieczności przebrania się w pracy. Produkt jest również pomocny dla sportowców oraz modelek potrzebujących w czasie pokazu zmienić szybko całą kreację.

Obecnie twórcy projektu Undress zbierają fundusze na jego rozpowszechnienie za pośrednictwem portalu Kickstarter., Produkt ma być dostępny od 2 listopada 2014 roku w cenie 69 USD, czyli przy obecnym kursie około 230 zł

Na podstawie: www.theundress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »