Niezniszczalne okulary z gumy?

27-10-2014 | IDEA

Włoski producent Italia Independent wprowadził właśnie na rynek świetnie wyglądające i wykonane z elastycznej gumy okulary przeciwsłoneczne, które są reklamowane jako niezniszczalne.

Drogie okulary przeciwsłoneczne stanowią skuteczną ochronę przed promieniami UV, ale mogą być również stylowym dopełnieniem stroju. Mają tylko jedną, podstawową wadę – wysoką cenę. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów firma Italia Independent w ostatnim projekcie połączyła przystępną cenę z walorami estetycznymi i stworzyła swoje najnowsze dziecko – wykonane z elastycznej gumy okulary I-Ultra.

Klasyka w nowej skórze

Na podobieństwo kultowych już okularów Wayfarer GPS, I-Ultra są stosunkowo duże i dostępne w 10 ciekawych kolorach. Tradycyjny plastik został zastąpiony tworzywem nazywanym przez producenta XL-EXTRALIGHT. Można powiedzieć, że jest to rodzaj elastycznej i bardzo wytrzymałej gumy. Dzięki temu oprawki nawet po upadku z dużej wysokości nie ulegną żadnemu uszkodzeniu. Jest to również dobra wiadomość dla wszystkich Pań, które mają zwyczaj przechowywać swoje okulary na dnie, torebki przykryte stertą różnych rzeczy.

Wysoka jakość w przyjaznej cenie

Produkt po raz pierwszy został zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Okulary są dostępne w cenie 98 GBP, co przy obecnym kursie daje około 530 zł. Trzeba przyznać, że nie jest to wygórowana cena za coś, co ma odznaczać się tak wielką odpornością na wszelkie uszkodzenia.

Na podstawie: www.italiaindependent.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zobacz także

« »