Mobilny pokój hotelowy

27-01-2015 | IDEA

Sieć hoteli Scandic wprowadziła do swojej oferty mobilne pokoje hotelowe, które mogą być dostarczone pod dowolny wskazany przez gościa adres.

Dla większości społeczeństwa wyjazd na wakacje to coś specjalnego. Coś, co nie zdarza się codziennie. Ludzie chcą, aby ten czas był wyjątkowy i zaplanowany co do sekundy. Właśnie z tego powodu rynek turystyczny coraz bardziej otwiera się na spersonalizowane usługi, które są modyfikowane zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klientów. Idąc tym tropem znana sieć hoteli Scandic oferuje turystom usługę Scandic To Go. Są to przenośne pokoje hotelowe, które mogą być dostarczone gdziekolwiek gość sobie zażyczy.

Pełen komfort

Dzięki pomysłowi mobilnych pokojów ludzie szukający miejsca na wakacje nie muszą już martwić się tym, że w okolicy ich miejsca pobytu nie ma żadnego hotelu. Scandic wybudowało specjalne pokoje mające 18m2, w których znajdują się dwa łóżka, łazienka i taras wypoczynkowy. Oprócz tego na gości czekają: darmowy Internet, świeże ręczniki oraz codzienne śniadania.

Tylko kilka ograniczeń

Póki co usługa dostępna jest w Sztokholmie na plaży oraz nad rzekami w Finlandii. Oczywiście istnieją pewne ograniczenia dotyczące „dostawy” pokoju. Goście, którzy zażyczą sobie zamieszkać na szczycie góry albo środku autostrady muszą liczyć się z odmową.

Usługa kosztuje 2500 SKR za noc. Obecnie nie ma informacji na temat tego czy sieć Scandic planuje wprowadzenie mobilnych pokojów w innych krajach.

Na podstawie: www.scandichotels.com

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zobacz także

« »