Odzież, której nie da się poplamić

26-01-2015 | IDEA

Firma Vardama wprowadziła na rynek to męską odzież wykonaną z samoczyszczącego się i odpornego na zabrudzenia materiału.

Każdy, kto nosi białe koszule wie jak irytujące jest poplamienie jej czymkolwiek. To chyba najgorsza rzecz, jaka może przydarzyć się na ważnym spotkaniu biznesowym lub przyjęciu. Dotychczas nikt nie wynalazł skutecznego rozwiązania, które mogłoby pomóc wszystkim właścicielom jasnych koszul. Na całe szczęście problemem zainteresowała się amerykańska firma Vardama, która zaprojektowała i wdrożyła nowy samoczyszczący się materiału.

Equa-Tek

Vardama projektuje koszule oraz garnitury Equa-Tek korzystając z najnowocześniejszych zdobyczy nanotechnologii. Sekret polega na powlekaniu specjalnym materiałem każdego włókna materiału, z którego tworzona jest odzież. Powlekanie nie zmienia jednak naturalnych właściwości włókien, dzięki czemu koszula, marynarka lub krawat w dotyku nie różnią się niczym od tradycyjnie wykonanych ubrań.

Krawaty Vardama dostępne są już od 49 USD, zaś koszulę można zamówić w cenie od 125 USD. Jeżeli ktoś potrzebuje całego garnituru, to firma oferuje modele, które kosztują już od 695 USD.

Na podstawie: www.vardama.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »