Plugin tworzący kartki świąteczne

22-01-2015 | IDEA

Dear Inbox to plugin poczty Gmail do tworzenia ładnych i estetycznych kartek świątecznych oraz wysyłanie ich za pośrednictwem poczty Gmail.

Niedługo czekają nas święta Wielkiej Nocy. Jak co roku tysiące ludzi będzie chciało wysłać swoim bliskim kartkę z życzeniami. Niestety, tradycyjna metoda składania życzeń jest dosyć problematyczna. Trzeba kupić kartę, wypisać, odstać swoje na poczcie, kupić znaczek i wysłać życzenia, które dojdą do adresata po kilku dniach. Na szczęście z pomocą przyszła firma Google, która udostępniła wszystkim użytkownikom poczty plugin pozwalający na samodzielne stworzenie kartki z życzeniami i wysłanie jej za pośrednictwem usługi Gmail. Adresat po kilku dniach otrzyma prawdziwą, papierową kartkę.

Intuicyjny system dla każdego

Plugin potrafi zmienić każdego e-maila w kartkę świąteczną. System jest intuicyjny i z cała pewnością żaden użytkownik nie będzie mieć problemu z jego obsługą. Wystarczy wpisać tekst, wybrać święto i dodać kilka danych personalnych tak, aby odbiorca wiedział, od kogo dostał życzenia. Użytkownik może również zmienić układ graficzny swojej kartki. Po kliknięciu przycisku SEND system wygeneruje kartkę i wyślę ją w formie papierowej do adresata.

Dodatek Dear Inbox jest dostępny w sklepie Google Web Store. Wysłanie jednej kartki to koszt 2,49 USD Możliwe jest również wykupienie miesięcznego abonamentu obejmującego 3 kartki w cenie 1,49 USD.

Na podstawie: www.dearinbox.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »