Osobisty doradca smaku

27-07-2017 | IDEA

Aplikacja Next Glass to świetny pomysł, dzięki któremu klienci mogą dowiedzieć się czy dane piwo lub wino będzie im smakować bez wcześniejszej degustacji.

Przemysł browarniczy od kilku lat przeżywa swój rozkwit. Konsumenci stali się dużo bardziej świadomi i oczekują od producentów trunków dobrej jakości i tworzonych w naturalnych warunkach. Argument ceny przestaje być najważniejszy. Teraz liczy się niepowtarzalny smak. Wychodząc na przeciw potrzebom wszystkich miłośników piwa powstała aplikacja Next Glass, która analizuje skład trunku i informuje użytkownika czy będzie odpowiadał jego gustom.

Wystarczy zeskanować

Dzięki aplikacji w końcu klienci bez żadnych obaw będą mogli testować nowe rodzaje złocistego napoju lub wina. Każdy wypróbowany produkt zostaje oceniany i na podstawie stworzonej bazy Next Glass rekomenduje kolejne trunki, które mogą przypaść do gustu danemu użytkownikowi. Wystarczy tylko przy pomocy smartfona zeskanować butelkę. Resztę zrobi aplikacja podając po krótkiej chwili wyniki analizy.

Next Glass pozwala również na udostępnianie profili smaków innym użytkownikom, dzięki czemu możliwa jest promocja danego piwa lub wina. Twórcy aplikacji chcą w ten sposób stworzyć silną i komunikująca się ze sobą społeczność.

Next Glass można pobrać w App Store lub sklepie Google Play.

Na podstawie: www.nextglass.co

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »