Parasolka, której nie da się zgubić

22-12-2014 | IDEA

Blunt + Tile to parasolka używająca sygnał GPS, dzięki czemu jej właściciel zawsze będzie w stanie ją namierzyć.

Tak to już jest, że przedmioty, które nie są często używane nagminnie gubią się w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście z pomocą przyszła technologia GPS, dzięki której właściciele zagubionych przedmiotów mogą je w łatwy sposób odnaleźć. Były już okulary przeciwsłoneczne, a teraz firma Blunt postanowiła pomóc miłośnikom parasolek.

Nie do zgubienia

Blunt + Tile występuje w dwóch rozmiarach – XS METRO + Tile i CLASSIC + Tile. Oba zestawy posiadają wbudowany moduł Bluetooth, za pomocą którego parasolka łączy się ze smartfonem właściciela. Dzięki specjalnej aplikacji możliwe jest namierzenie przedmiotu z odległości od 15 do 30 metrów. W przypadku, gdy parasolka znajduje się poza zasięgiem, wtedy inny użytkownik aplikacji, który akurat jest w lokalizacji zagubionego przedmiotu może podzielić się informacjami i w ten sposób pomóc odnaleźć zgubę prawowitemu właścicielowi.
Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja polegająca na odtwarzaniu dźwięku. W ten sposób szybko i bez przerzucania sterty rzeczy można namierzyć parasolkę.

Wytrzymała i solidna

Wbrew pozorom Blunt + Tile są bardzo wytrzymałymi produktami, które radzą sobie zarówno z silnym wiatrem, jak i intensywnymi opadami.

Na podstawie: www.bluntumbrellas.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »