Platforma outsourcingowa pozwala użytkownikom kupować zagraniczne towary w niższych cenach

03-12-2014 | IDEA

ShopandBox daje możliwość zakupu zagranicznych towarów i zapakowania ich w jedną paczkę, dzięki czemu klienci oszczędzają na kosztach przesyłki.<h/2>

Są pewne produkty, które można kupić tylko za granicą, ponieważ nie są dostępne we wszystkich krajach. Niestety, bardzo często koszty przesyłki są wysokie i pomimo niskiej ceny produktu nie opłaca się go sprowadzać. Istnieje już strona Try The World, za pośrednictwem której można zaopatrywać się w egzotyczne towary, ale nie spełnia ona oczekiwań wszystkich klientów. Całkowicie nowym projektem jest platforma ShopandBox, dzięki której można kupować zagraniczne towary i pakować je do jednej paczki ograniczając przy tym koszty dostawy.

Do wyboru do koloru

Logując się do ShopandBox każdy użytkownik może skomponować swoją własną listę zakupów określając markę, model, wersję, rozmiar, smak, kolor oraz wiele innych detali dotyczących produktów, które chcą kupić. Towary dostępne w sklepie Amazon.com wystarczy tylko przeciągnąć by znalazły się na liście życzeń. Można również skorzystać z firmowej wyszukiwarki dostępnej na stronie. Posiada ona listę towarów najczęściej zamawianych w danej lokacji. Po skomponowaniu zakupów klient może dokonać płatności, po czym zamówienie zostanie zrealizowane.

Boxers Buddies

Portal ma na całym świecie sieć swoich pomocników, którzy organizują i przeprowadzają cały proces dostawy. Przykładowo, jeżeli klient zamówił produkty z Portugalii to tamtejszy Boxer Buddie zbiera wszystkie towary, pakuje je i nadaje paczkę do odbiorcy. Dzięki temu klienci płacą tylko raz za przesyłkę i oszczędzają w ten sposób pieniądze.

Na podstawie: www.shopandbox.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »