Witryna turystyczna, która pomaga zaplanować podróż z lotniska do hotelu

14-11-2014 | IDEA

Mozio to nowy projekt, dzięki któremu możliwe jest wcześniejsze opracowanie plany podróży z lotniska do hotelu. Jest to szczególnie przydatne podczas wizyt w obcych krajach.

Rynek turystyczny jest nasycony wszelkiego rodzaju narzędziami oraz portalami, która mają za zadanie pomoc podróżującym. Jednymi z popularniejszych są Airbnb, Hitlist, Uber i Lyft. Jest jeszcze FlightCar, dzięki któremu turyści mogą zarabiać pieniądze dzięki wypożyczaniu swoich samochodów, podczas gdy oni sami podróżują. Mozio jest nowym projektem, który pomaga podróżnym w zaplanowaniu transportu z lotniska do hotelu. Dotychczas ta nisza była niewypełniona.

Wszystko w jednym miejscu

Mozio działa bardzo podobnie jak znane wyszukiwarki środków transportu. Podróżny podaje punkt, w którym się znajduje oraz miejsce, do którego chce się dostać. Strona sprawdza wszystkie możliwe sposoby transportu wliczając taksówki, limuzyny, transport publiczny itp. System podaje również czas podróży oraz cenę przejazdu. Użytkownicy mogą zarezerwować bilet oraz zapłacić za niego poprzez aplikację.

Lepiej, więcej, taniej

Mozio jest bardzo przydatnym narzędziem, ponieważ zazwyczaj zaplanowanie ostatniego etapu podróży jest najtrudniejsze. Dzięki aplikacji możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy i wybranie najdogodniejszego środku transportu. W przyszłości twórcy chcą dodać do aplikacji możliwość oceniania przejazdów.

Na podstawie: www.mozio.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »