Cloth app from Cloth app on Vimeo.

Aplikacja dla blogerów modowych

09-01-2015 | Konsument

Nowa aplikacja Cloth pomaga pasjonatom mody odkrywać I dzielić się ciekawymi stylizacjami podpatrzonymi na ulicy lub u znajomych.

Nadążenie za najnowszymi trendami w modzie wymaga dużej aktywności w mediach społecznościowych i obserwacji tego, co dzieje się w Internecie. Nie jest proste, ponieważ brak jest jednej platformy skierowanej do pasjonatów mody. Z pomocą przyszła aplikacja Cloth, która jest wszystkim tym, czego brakowało blogerom zajmującym się modą.

Zorganizowane albumy

Cloth działa w porozumieniu z Instagramem. Aplikacja pozwala importować zdjęcia i umieszczać je w konkretnych kategoriach. Można, więc stworzyć album ze stylizacjami na lato, zimę, deszcz lub konkretne okazje takie jak ślub, szkoła czy dyskoteka. Stworzone albumy można udostępniać w mediach społecznościowych lub podsyłać znajomym. Użytkownicy mogą swobodnie przeszukiwać albumy swoich znajomych i śledzić to, co publikują.

Sprytne tagi

Dzięki wykorzystywaniu tagów kolekcje mogą być wyszukiwane w łatwy i przejrzysty sposób. Dla wszystkich posiadaczy iOS 8 aplikacja posiada funkcję śledzenia pogody i na tej podstawie proponowania konkretnego stroju.

Cloth to darmowa aplikacja, którą można pobrać z App Store.

Na podstawie: www.clothapp.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »