Rady dla podróżników

01-01-2017 | Marketing

Kate’s Goodness to aplikacja, w której umieszczane są przydatne wskazówki dla podróżników.

Przyjazd do nowego i nieznanego miasta może być bardzo stresujący. Człowiek nie wie gdzie ma iść, gdzie warto coś zjeść a jakich miejsc unikać.

Rynek pełen jest poradników dla turystów, ale ze względu na to, że są one drukowane ich aktualność bardzo często nie jest zbyt długa.

Na całe szczęście ostatnimi czasy pojawiła się aplikacja Kate’s Goodness, która dzięki strumieniowi informacyjnemu może przekazywać aktualne porady na temat miejsc, które warto w danym miejscu odwiedzić.

Miejscy recenzenci

Kate’s Goodness działa na zasadzie wymiany danych przez rozbudowaną społeczność.

Dla przykładu osoby mieszkające w Nowym Jorku umieszczają swoje porady, recenzje i przemyślenia na temat miasta w aplikacji, dzięki czemu turyści chcący zasięgnąć informacji w łatwy sposób mogą dowiedzieć się wiele o miejscu, do którego się wybierają.

Każdy miejski recenzent za swój wpis otrzymuje specjalne punkty, które w późniejszej fazie będzie mógł wykorzystać.

Beta testy

Projekt jest obecnie w fazie testowej i jeszcze nie wiadomo, kiedy ujrzy światło dzienne. Wiadomo jednak, że gdy to nastąpi aplikacja może stać się istną rewolucją w turystyce.

11Wynika to z faktu, że z perspektywy osoby odwiedzającej dane miasto po raz pierwszy opinia jego mieszkańców jest dużo bardziej wartościowa aniżeli to, co zapisane jest w tradycyjnym przewodniku.

 

Na podstawie: www.katesgoodness.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »