foodsy-diy-amsteram

Restauracja DIY

01-01-2017 | IDEA

Foodsy to „bezzałogowa” restauracja, w której goście mogą gotować dla siebie jak i swoich znajomych. To nowa, samoobsługowa knajpka, która ​​dzięki swojej unikalnej koncepcji w ogóle eliminuje konieczność posiadania pracowników.

Nowa idea 'restauracji’ jest oryginalnym projektem DIY na mapie Amsterdamu.

Ciekawa jest też forma zapłaty z tytułu korzystania z restauracji. Rachunki reguluje się za pomocą żywności, sprzętu i instrukcji kulinarnych.

Foodsy została stworzona przez szefa kuchni Edwina Sandera. Gościeom będą dostarczane menu wraz z recepturami, które mogą wykorzystać do gotowania.

Ma ono być proste, szybkie i łatwe wykonaniu. Całość ma zająć niecałe 20 minut.

W Diners wystarczy użyć surowców, lub w niektórych przypadkach, wstępnie przygotowanych zup i sosów.

Istnieją również instrukcje jak przygotować piwo i rekomendacje odnośnie serwowania kawy.

Goście mogą zapłacić za posiłek przy użyciu aplikacji na iPada. Ponieważ nie ma tutaj personelu, większość posiłków jest znacznie tańsza niż tradycyjnej restauracji.

Nie ma innowacji bez ryzyka

Oczywiście bezzałogowa restauracja to koncepcja tyleż oryginalna co ryzykowna, aby zastąpić całą przyjemność bycia obsłużonym. Za to idea ma szanse rozwijać się w ruchliwych miejscach.

Widzieliśmy już koncepcję pop-up restauracji, która serwuje potrawy gotowane przez osoby w ich domach. Co jeszcze mogłoby zaskoczyć konsumentów?

Więcej na www.foodsy.amsterdam

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »