Krawiec dojeżdżający do biura klienta

24-11-2014 | IDEA

Singapurska firma Edit Suits Co. oferuje swoim klientom usługę zdjęcia miary w celu uszycia garnituru lub koszuli. Ciekawostką jest fakt, że krawiec dojeżdża do klienta.

Branża mody męskiej notuje obecnie bardzo duże wzrosty i powoli dogania rynek odzieży damskiej. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy mężczyzna to leń. Ostatnio głośno było o usłudze Hointer, która pomagała poprzez kody QR skrócić czas kupowania dżinsów. Obecnie na pomysł ułatwienia mężczyznom życia wpadła firma Edit Suits Co. która oferuję swoim klientom szyte na miarę garnitury oraz koszule. Co ciekawsze pomiary dokonywane są w miejscu, w którym zażyczy sobie tego klient.

Leniwi, ale lojalni

Współzałożyciel firmy Reto Peter powiedział „ Faceci są leniwymi, ale lojalnymi klientami. Dobra obsługa, przyjazne ceny i przekonanie ich, że jesteś najlepszy to sposób na zatrzymanie ich przy jednej marce przez długi czas.”

Tak, więc zamiast zabierać klientom czas, Edit Suits Co. Pozwala im zalogować się na stronie i umówić na wizytę krawca, którzy zbierze potrzebne do uszycia garnituru dane. Później konsument na swoim koncie ma możliwość wybrania konkretnego materiału, z którego powstanie odzież. Oczywiście, logowanie nie jest równoznaczne z deklaracja zakupu. Najpopularniejszy model koszuli dostępnej w sklepie kosztuje 99 USD, zaś dwuczęściowy garnitur to koszt 649 USD.

Dobry pomysł kluczem do sukcesu

Edit Suits Co. znalazło sposób na wrodzone lenistwo męskiej klienteli i dzięki swojemu sprytowi powoli, acz skutecznie zdobywa trudny rynek męskiej odzieży. Konsument dostaje gotowy produkt, który jest uszyty na podstawie wcześniej zebranych z niego miar, a co najważniejsze nie musi wychodzić z domu.

Na podstawie: www.editsuits.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »