Wizualna wyszukiwarka zepsutych części

11-11-2014 | IDEA

Nowa aplikacja Partpic to ratunek dla wszystkich tych, którzy nie znają się na technice i potrzebują pomocy w naprawie swoich maszyn oraz sprzętów domowych.

Dzisiejsza technologia opiera się na wielu zależnościach i czasami, gdy jedna malutka część wielkiej maszyny przestaje działać cały mechanizm staje. Niestety, bardzo często bywa tak, że nie wiadomo jak konkretna część się nazywa i gdzie jej szukać. Z pomocą przyszła aplikacja Partpic, dzięki której wystarczy zrobić zdjęcie zepsutemu elementowi, aby poznać jego nazwę i dowiedzieć się gdzie go można kupić. Istnieje również możliwość natychmiastowego zamówienia uszkodzonej części.

Zbawienie dla (anty)technicznych

Partpic jest zbawieniem dla wszystkich ludzi, którzy nie znają się na technice i ciężko im namierzyć to, co przestało działać. Po przesłaniu zdjęcia aplikacja sama wyszuka w obszernej bazie identycznego elementu i dopasuje go do potrzeb użytkownika. Poda również pełną nazwę części oraz jej specyfikację techniczną. Jeżeli użytkownik nie będzie pewny, do jakiego sklepu się wybrać Partpic wskaże najbliższy punkt, w którym komponent jest dostępny.

Pomysł na oszczędność

Partpic jest idealny dla konsumentów oraz przedsiębiorców, ponieważ dzięki aplikacji można namierzyć część, która się zepsuła zamiast wymieniać sprzęt na nowy. Baza zdjęć powiększa się z dnia na dzień, co daje nadzieję na rozpowszechnienie tego pomocnego narzędzia.

Na podstawie: www.partpic.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Pin It

Zobacz także

« »